•  Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське
  •  ukrpst@ukr.net
Провідний Український
виробник
Про Нас

Науково-Виробниче Підприємство "Укрпожстандарт"

Український виробник захисного та повсякденного одягу, спорядження та засобів захисту пожежників та рятувальників. Підприємство комплексно забезпечує робітників різних галузей промисловості та структур ДСНС засобами захисту від термічного впливу. Продукція підприємства відповідає українським стандартам, згідно технічного регламенту, що встановлено на даний вид продукції

Виробляємо та пропонуємо поставки:

  • Костюми спеціальні захисні для пожежників;
  • Шоломи та каски пожежника та рятувальника;
  • Тепловідбивні комплекти одягу;
  • Підшоломники пожежника термостійкі;
  • Термостійкі гумові та шкіряні чоботи;
  • Термостійкі рукавички;
  • Пояси пожежні рятувальні;
  • Костюми літні, куртки зимові та напівкомбінезони для ДСНС та інших галузей.

Науково-Виробниче Підприємство “Укрпожстандарт”

 

Український виробник захисного та повсякденного одягу, спорядження та засобів захисту пожежників та рятувальників. Підприємство комплексно забезпечує робітників різних галузей промисловості та структур ДСНС засобами захисту від термічного впливу. Продукція підприємства відповідає українським стандартам, згідно технічного регламенту, що встановлено на даний вид.

 

Підприємство засноване у 2016 році, за час свого існування нашими фахівцями постійно велась наукова робота по розробці, удосконаленню та підвищенню захисних властивостей одягу та спорядження для пожежних.

 

2016 рік введена в експлуатацію каска пожежного UF-101 та тепловідбівний костюм ТКО-800 власного виробництва. Налагоджена співпраця з польським виробником, успішно проведені вперше поставки европейського спорядження для вітчизняних рятувальників. Підприємство вперше бере участь у виставці ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ПОЖТЕХ.

 

2017-2018 рік введені в експлуатацію спеціальні костюми для пожежних серії «UF», пояс пожежного. Налагоджено серійне виробництво повсякденного літнього та зимового одягу для пожежних.

 

2018-2019 рік підприємство впевнено утримує лідерські позиції на ринку протипожежного виробництва, активно бере участь у державних закупівлях через систему Прозорро, завдяки високій якості та повній відповідності власноі продукцїі державним стандартам України має 70% перемог у тендерах.

 

 

2020 рік під час всеукраїнського локдауну підприємство ні на день не припиняло свою роботу, був розроблений костюм білогічного захисту, яким були забеспечені велика кількість медичних та комунальних установ, а також підрозділів ДСНС. У важкий для всієї економіки України час, підприємство уникло труднощів скорочення, зберегло кваліфікований робочий персонал та продовжило стабільно працювати та розвиватись.

 

2021 рік після проведення аналізу діяльності підпримєства за 5 років існування, засновниками підприємства прийнято рішення про розширення виробництва. Були куплені виробничі приміщення загальною площею 417,5 кв.м, закуплене нове обладнання, проведено ремонт, кількість робочих місць збільшилась на 50%.

 

2022 рік у зв’язку з військовою агресією зі сторони РФ, підприємство вимушено було виїхати з м. Сєвєродонецьк. Виробничі потужності були евакуйовані у м. Кам’янське, Дніпропетровської області. Підприємство продовжує працювати на новому місці у важкі для країни часи, продовжує забеспечувати підрозділи ДСНС, створює нові робочі місця, та надалі проводить розробку більш сучасних засобів захисту.

 

2023 рік випуск всієї номенклатури продукції відновлений на 100%. Підприємство активно бере участь у державних закупівлях, кількість робочих місць збільшилась на 10%, придбане нове устаткування. У відповідності з технічними вимогами ДСНС розроблені, сертифіковані та введені у серію КОСТЮМИ СПЕЦІАЛЬНІ ЗАХИСНІ ДЛЯ ПОЖЕЖНИХ «UF MAX 2» тип 1 та тип 2, а також тепловідбивний комплект одягу «ТКО 800М».

200
Оснащуєм Підприємства
2021
Лідер Галузі 2021 Року
2023
Лідер Галузі 2023 Року
70
% Перемог В Prozorro